Your browser does not support JavaScript
  • "kopā krāsaināk, skanīgāk, ražīgāk!"

Kas mēs esam?


Artis Reimanis

Artis Reimanis | VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

ofiss@dttsolutions.lv

Artis ir komandas vadītājs kopš tās darbības pirmsākumiem - jau pirms tā ieguva nosaukumu DTT Solutions. Viņš ir kompānijas tehniskās attīstības virzītājs un vienmēr ir lietas kursā par aktuālāko skaņu tehnikas jomā.  Arti raksturo vārdi no mūsu moto: "KOPĀ SKANĪGĀK".

Sākotnēji ap sevi pulcēja jaunus mūzikas entuziastus ar kuriem kopā organizēja mazus saviesīgus pasākumus. Taču interesei un pieredzei augot, komandas rindas papildināja arvien jauni dalībnieki, kuru personīgās ambīcijas deva stimulu arī komandas attīstībai. Šobrīd Artis ap sevi pulcējis komandu, kuras sastāvā ir dažādu jomu speciālisti, kas spējīgi nodrošināt kvalitāti ļoti dažādos izklaides pasākumos no mazas ballītes līdz pat pilsētas svētkiem.

Arti pasākumos visbiežāk redzēsiet koordinējot komandas darbu, vai retu reizi - arī pie skaņu pults.


Artūrs Lasis

Artūrs Lasis | Skaņu operators

arturs@dttsolutions.lv

Artūrs  ir mūsu komandas skaņu operators un savai nodarbei nododas ar sirdi, dvēseli un 100% atdevi jau desmit gadus. Artūrs rūpējas par kvalitatīvu skaņu  pasākumos, kā arī ir guvis  pieredzi un strādā kā ierakstu studijas skaņu inženieris. Viņš ir specializējies ne tikai modernās (pops, roks, šlāgeris, u.c.), bet arī kora mūzikas apskaņošanā un ierakstīšanā, strādājot kopā ar kamerkora '' Versija '' diriģentu Edmundu Jonaiti.

 Šad un tad Artūrs piekopj savu jaunības aizraušanos - dīdžejošanu. Savā laikā ir veidojis dīdžeja setus, skrečojot gan lentas, gan vinilu. Ikdienā bieži redzams ar lodāmuru rokās, jo pats izgatavo mājas audio aparatūru , kā arī rūpējas , lai pasākumos tehnika nepieviltu un viss būtu vislabākajā kārtībā.


Klāvs Eglītis

Klāvs Eglītis | GAISMU OPERATORS

Klāvs ir viens no neredzamākajiem cilvēkiem, bet vienlaikus arī pats redzamākais - viņš ir mūsu gaismu operators, jeb atbildīgais par "KOPĀ KRĀSAINĀK".

Klāvam vienmēr ir jaunas idejas, kādās gaismās labāk pavadīt deju vakaru vai grandiozu koncertu. Taču viņam ir arī hobijs, kuru realizē DTT Solutions komandas sastāvā - jau no pamatskolas laikiem viņam interesējusi mūzika, ko šobrīd varat just, kad Klāvs kā dīdžejs uzstājas kādā saviesīgā vakarā vai diskotēkā.

Apvienojot iepriekš pieminētās iemaņas un arī daudzas citas Klāvam piemītošās prasmes, viņu noteikti var nosaukt par vienu no universālākajiem komandas sastāvā.


Mūsu moto un veiksmes atslēga:
"Kopā krāsaināk, skanīgak, ražīgāk! "

 

IELĀDĒ BUKLETU


Apkalpojam
  • Koncertus un festivālus
  • Seminārus un prezentācijas
  • Balles un diskotēkas
  • Sporta spēles
  •  
  • Stacionārās skaņas un gaismas tehnikas uzstādīšana, apkope.
  • Pasākuma apskaņošana

Adrese

Pēkšēna iela 11,
Rīga

M: +371 26018982
E: ofiss@dttsolutions.lv

Šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne nevāc apmeklētāju datus. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk